Oportunități

Oportunitate angajare TMF  2023

Oportunitate angajare Turnkey Manufacturing Fixture

INGINER PROIECTANT

– Absolvent de studii universitare de specialitate Inginerie (Mecanic[, Automatizari și arii conexe);
– Experiență în domeniul mecanic și/sau proiectare mecanică;
– Cunostințe de bază de utilizare a programelor de proiectare (CATIA V5, Unigraphics NX, Fides, Robcad);
– Bune cunoștințe de desen tehnic;
– Cunostințe de operare PC, MS OFFICE;
– Cunoștinte limba engleză obligatoriu (limba italiană constituie un avantaj).

Descrierea jobului
– Proiectează procese/produse/componente funcționale și fiabile (Concept, 3D, 2D) bazate pe specificatiile proiectului, cerințele clientului, normele interne de proiectare, norme generale de proiectare mecanică, utilizând soluții tehnice adecvate, ținând cont de posibilitățile tehnice de executie și costuri optime;
– Oportunitatea de a lucra într-o companie cu experiență în domeniul proiectarii și în continuă dezvoltare;
– Cursuri de inițiere iî softuri de proiectare;
– Oportunitatea unei experiențe internationale.

Se oferă:
– Salariu atractiv;
– Tichete de masa 20 RON/zi;